Darmowa dostawa od 199,99 zł

Tritan Renew

Tritan Renew

Ograniczanie odpadów z tworzyw sztucznych zawsze było częścią DNA Contigo. Zaprojektowane z niezachwianym zaangażowaniem Contigo w inżynierię i technologie eksperckie, butelki na wodę Ashland i Cortland wykonane średnio w 50% z certyfikowanych materiałów pochodzących z recyklingu* wspierają gospodarkę o obiegu zamkniętym, a także spełniają wysokie standardy Contigo w zakresie wydajności, bezpieczeństwa i jakości.

Od 2004 roku Contigo znajduje nowe sposoby na wyeliminowanie kłopotów związanych z piciem w podróży i zmniejszenie wpływu, jaki wszyscy mamy na planetę. Mniej poślizgnięć, mniej rozlanych płynów, mniej plastiku jednorazowego użytku. Jesteśmy więc podekscytowani wprowadzeniem na rynek naszych nowych serii Cortland i Ashland wykonanych z Tritan™ Renew. Każda butelka zawiera teraz średnio 50%* certyfikowanej zawartości pochodzącej z recyklingu, co odpowiada średnio wadze 4 butelek jednorazowego użytku.

Ekologiczne butelki wielorazowe z tritanu z recyklingu: podwójna korzyść dla Ciebie i planety!

Szukasz sposobu na zmniejszenie swojego wpływu na środowisko i picie czystej wody w każdym miejscu? Wybierz butelki wielorazowe z tritanu pochodzącego w 50% z recyklingu!

Ekologiczne butelki wielorazowe z tritanu z recyklingu to:

Podwójna korzyść dla środowiska: ograniczasz zużycie plastiku i dajesz drugie życie zużytym materiałom.
Trwały i bezpieczny materiał: Tritan z recyklingu jest tak samo wytrzymały i bezpieczny dla zdrowia jak tradycyjny tritan.
Lekka i poręczna: Butelka idealna do zabrania ze sobą w podróż.
Łatwa do czyszczenia: Możesz myć ją w zmywarce.
Dostępna w różnych rozmiarach i kolorach: Wybierz butelkę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

To dopiero orzeźwiające.

Podziel się swoim komentarzem z innymi

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 7 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-11
:D
2023-12-04
Fast delivery, precision packed.


pixel