Dla Zakochanych

( ilość produktów: 6 )

Kubek termiczny walentynkowy – skąd tradycja dnia zakochanych?

O Świętym Walentym nie wiemy zbyt wiele. Pewne jest, że był biskupem Terni w Umbrii żyjącym w III wieku, który dokładnie 14 lutego 269 roku. Zginął śmiercią męczeńską, prawdopodobnie poprzez ścięcie. Dlaczego doszło do egzekucji? Po pierwsze: ponieważ mimo zakazu wydanego przez cesarza Klaudiusza II Gockiego, mówiącego o zakazie zawierania małżeństw przez mężczyzn w wieku 18-37 lat, błogosławił on śluby młodych legionistów. Po drugie zaś dlatego, że nie chciał się wyrzec swojej wiary. Zapewne dlatego uznawany jest on za patrona zarówno zakochanych, jak i szaleńców, osób chorych psychicznie.

Czy kubek termiczny walentynki to dobra decyzja?

By podkreślić zasługi Walentego dla zakochanych, dzień jego śmierci corocznie obchodzony jest jako święto miłości, dzień w którym ukochani obdarowują się drobnymi upominkami. Takim podarkiem, który dobrze wyrazi nasze uczucia, może być na przykład kubek termiczny serce Contigo. W środku największego z serc (bo jest tam ich kilka) umieszczono napis „kocham Cię”, będący najważniejszą formą wyrażenia wspomnianego bliskiego uczucia.

Jako kubek termiczny na walentynki dla niego i dla niej można wybrać zestaw dwóch prawie identycznych produktów z serii Glamour, różniących się od siebie jedynie kolorem. Inna propozycja, przeznaczona już dla małżonków, to walentynkowe kubki termiczne męża i żony. Nigdy nie pomylicie tego, który produkt należy do kogo z Was – są one bowiem odpowiednio opisane za pomocą dekoracyjnego nadruku. Czy więc potrzebujesz kubek termiczny kocham Cię, czy dowolny inny mówiący o żywionej przez Ciebie miłości, w ofercie Contigo na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 8 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-07
Great quality and all as shown in the e-shop
2023-12-11
:D


pixel