Darmowa dostawa od 119,00 zł

Kubki Contigo Transit (Metra)

( ilość produktów: 3 )

Termiczny kubek podróżny Contigo Transit

Idziesz na męską, kilkugodzinną wyprawę górską. Wybierasz się na wymagającą wycieczkę po lesie. A może po prostu czeka Cię długie przedzieranie się przez miejską dżunglę. W każdej z tych pełnych wyzwań sytuacji za towarzysza możesz mieć kubek termiczny Contigo Transit. Dzięki niemu przez długie 5 godzin będziesz mógł cieszyć się smakiem ciepłej kawy. A sam kubek będzie się perfekcyjnie trzymał w dłoni – ponad połowa jego zewnętrznej powierzchni jest bowiem pokryta antypoślizgową opaską.

Hermetycznie zamykany Contigo AutoSeal Transit

W modelu Transit gumowa powłoka znajduje się zarówno na części obudowy, jak i na spodzie pojemnika. Dolne zabezpieczenie chroni kubek przed przewróceniem, a powierzchnie blatów przed zarysowaniem.

A co odpowiada za szczelność kubka Contigo Metra Transit? Jest to stworzony przez Contigo system AutoSeal. Jest on najważniejszą częścią zakrętki, która ma za zadanie zwalnianie otwieranie i blokowanie ustnika. Naciskasz przycisk – pijesz, puszczasz przycisk – ustnik jest zablokowany. Dla pełnej higieniczności i jeszcze lepszego zabezpieczenia przed rozlaniem dodano tu obracaną pokrywkę CleanGuard pomagającą chronić dziobek przed drobnoustrojami.

Kubki Contigo Transit to produkty, które należy myć ręcznie. Wyjątkiem jest ich jednoczęściowa nakrętka, którą możesz włożyć do zmywarki.

Cały produkt jest wolny od BPA, czyli od szkodliwego dla zdrowia bisfenolu A.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 7 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-11
:D
2023-12-04
Fast delivery, precision packed.


pixel