Contigo Pinnacle Couture

( ilość produktów: 4 )

Zjawiskowy kubek Contigo Pinnacle Couture

Często pytaliście nas o kubki z prostymi, naturalnymi printami. Długo zastanawialiśmy się jak odpowiedzieć na Wasze potrzeby. W końcu postanowiliśmy stworzyć Pinncacle Couture kubki termiczne, których nadruki inspirowane są naturalnymi materiałami - drewnem, marmurem i łupkiem. Od razu zaczęły się one cieszyć ogromnym zainteresowaniem. Doceniacie bowiem zarówno ich niesamowite printy, jak i parametry techniczne. Jak dokładnie się one prezentują?

Contigo Couture Pinnacle – fajny kubek termiczny

Jakie dokładnie wersje powyższych kubków przygotowaliśmy? Noszą one nazwy white marble (biały marmur), blonde wood (jasne drewno), indigo wood (drewno z fioletowymi odcieniami) oraz blue slate (niebieski łupek). Każdy z nich jest dokładnie dopracowany, dzięki czemu nadruki wyglądają bardzo realistycznie.

Co równie ważne, każdy powyższy kubek termiczny Pinnacle Couture ma pojemność 420 ml. Czyli mniej więcej tyle, co dwie szklanki kawy lub herbaty. Spokojnie wystarczy Ci to na kilkugodzinną podróż autem, długi spacer po parku czy pół dnia pracy. Ale to nie wszystko, co jest istotne dla osób wybierających powyższy model. Kubki termiczne Pinnacle Couture doceniane są też za

  • doskonałą termikę (5 h trzymania ciepła, 12 h trzymania zimna),
  • 100-procentową szczelność, pełną ochronę przed przypadkowym rozlaniem,
  • wygodę korzystania i mycia (zapewnianą przez system Autoseal),
  • sporą odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Kolejny duży plus? Kubek Pinnacle Couture Contigo ma bardzo praktyczny kształt, dzięki któremu idealnie układa się w dłoni.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 8 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-07
Great quality and all as shown in the e-shop
2023-12-11
:D


pixel