Dla Dzieci

( ilość produktów: 3 )

Bidony, butelki i kubki z nadrukami dziecięcymi

Rodzicom bardzo zależy na tym by produkty, które kupują swoim pociechom, miały jak najlepszą jakość, były w pełni bezpieczne. Same maluchy chcą natomiast mieć przedmioty piękne, które swoim wyglądem zachęcają do codziennego korzystania. Jak pogodzić te sprawy? Idealnym wyjściem są bidony z nadrukami dziecięcymi Contigo oraz butelki na wodę oraz kubki termiczne udekorowane podobnymi wzorami. Zobacz, co dokładnie przygotowaliśmy dla najmłodszych odbiorców!

Butelki na wodę z nadrukiem dla dzieci oraz kubki i bidony

Jakie wzory lubi każdy maluch? Po pierwsze: zwierzątka. Oferta Contigo jest nimi wypełniona po brzegi. Urocze kotki. Groźne rekiny i dinozaury. Wesołe lamy i krówki. Magiczne jednorożce. Wszystkie je znajdziesz w naszym sklepie.

Bidon z nadrukiem dziecięcym Contigo to także taki produkt, który ozdobiliśmy wizualizacją podwodnego świata, podobizną superbohatera, uśmiechniętą tancerką czy motywem rockowym. A co jeśli chodzi o kubek termiczny z dziecięcym nadrukiem? Oprócz zwierząt powodzeniem cieszą się tu chociażby motywy roślinne. W tym klimacie utrzymane są także wybrane butelki na wodę dla najmłodszych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 8 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-07
Great quality and all as shown in the e-shop
2023-12-11
:D


pixel