Darmowa dostawa od 179,00 zł

Contigo nakrętka

( ilość produktów: 23 )

W ofercie sklepu Kubek Contigo znajdziecie takie akcesoria jak zapasowa nakrętka do butelki, nakrętka do kubka termicznego, która jest niezbędna, gdy Twój kubek jest dobry, a uszkodzeniu uległa tylko zakrętka (np. gdy z jakiegoś powodu popsuł się jej mechanizm). Dzięki czemu nie musisz kupować nowego produktu. Wystarczy, że wymienisz jego komponent. 

Jeśli jesteś ciekaw jak czyścić nakrętkę oraz inne produkty marki Contigo, koniecznie zobacz nasz film. Pamiętaj, że w przypadku produktów, w których przechowujemy żywność oraz napoje, prawidłowa higiena ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia.

Nakrętka czy zakrętka? Jeśli zastanawiasz się, która z przedstawionych form jest poprawna, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Poprawne są obie formy! Butelka, termos lub kubek termiczny mają więc zakrętkę i nakrętkę, ponieważ w odniesieniu do tych produktów, to ten sam przedmiot.

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixel