Darmowa dostawa od 199,99 zł

Zapasowe nakrętki do kubków termicznych Contigo i butelek Contigo

( ilość produktów: 21 )

Contigo – zapasowa nakrętka do kubka termicznego

W ofercie sklepu kubekcontigo.pl znajdziecie takie akcesoria jak zapasowa nakrętka do kubka Contigo West Loop oraz wersje dedykowane innym kubkom Contigo (Byron/Huron, Pinnacle, Luxe czy Transit Metra). Są to produkty niezastąpione wtedy, gdy Twój kubek jest dobry, a uszkodzeniu uległo tylko wieczko do kubka termicznego. Kiedy więc sam korpus jest w stanie idealnym, nie musisz musisz kupować całego nowego artykułu. Wystarczy, że wymienisz jego komponent. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo pieniędzy oraz nie będziesz musiał wyrzucać dobrej rzeczy.

Zapasowe nakrętki do butelek na wodę Contigo

Również bardzo popularne butelki na wodę marki Contigo posiadają oryginalne, dedykowane im części zamienne. Zapasowa zakrętka do butelki Contigo Ashland? Dostaniesz ją u nas od ręki. Tak samo jak i zakrętki do butelek Contigo Cortland, Contigo Swish czy Contigo Rush. Gdy więc ta część nieszczęśliwie Ci upadła lub uderzyłeś nią zbyt mocno o jakąś twardą powierzchnię – zapraszamy do zakupu opisywanego elementu zamiennego.

Zapasowa nakrętka do bidonu Contigo dla dzieci

Również produkty dedykowane w Contigo maluchom posiadają dodatkowe części, które możesz szybko nabyć w przypadku uszkodzenia ich pierwszych wersji. W sprzedaży dostępne są przede wszystkim nakrętki zapasowe do bidonów Gizmo Flip, które możesz używać także jako zamienniki w modelu Gizmo Sip.

Jak czyścić nakrętki do kubków termicznych Contigo?

Jeśli jesteś ciekaw tego, jak wyczyścić nakrętkę kubka termicznego oraz inne produkty marki Contigo, koniecznie zobacz nasze filmy z cyklu: Jak czyścić produkty Contigo? Pamiętaj, że w przypadku artykułów do przechowywania żywności i napojów, prawidłowa higiena ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia!

Zapasowa zakrętka do kubka termicznego czy nakrętka?

Pytacie co jakiś czas: nakrętka czy zakrętka? Jeśli zastanawiasz się, która z przedstawionych form jest poprawna, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Prawidłowe są obie formy! Butelka, termos lub kubek termiczny mają więc zakrętkę i nakrętkę, ponieważ w odniesieniu do tych produktów pod obiema nazwami kryje się ten sam przedmiot.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 7 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-11
:D
2023-12-04
Fast delivery, precision packed.


pixel