Darmowa dostawa od 499,00 zł

Z datą urodzin

( ilość produktów: 32 )

Sprawdzony prezent – kubek termiczny na urodziny

Dostałeś zaproszenie na imprezę urodzinową brata, przyjaciółki czy koleżanki z pracy. I jak co roku masz problem: co kupić jako upominek z tej ważnej okazji? Wino czy czekoladki już były, przedmioty związane z pasjami, zainteresowaniami też… Może więc czas na termiczne kubki urodzinowe z nadrukiem? Ty podajesz nam datę urodzenia jubilata, my w stylowy sposób nanosimy ją na korpus produktu. Prawda, że proste? A w dodatku mocno spersonalizowane.

Termiczny kubek z datą urodzin – od Contigo

Jest to prezent, który możesz dać absolutnie każdemu. Nawet szefowi, teściowej czy synowi. Wystarczy, że wyślesz nam dokładny dzień urodzin w formacie DZIEŃ-MIESIĄC-ROK (na przykład 06-05-2003), a my zajmiemy się resztą. By przygotować taki termiczny kubek na urodziny potrzebujemy zaledwie kilku dni – cały projekt mamy już bowiem gotowy, podmieniamy w nim tylko datę urodzenia.

Co jeszcze możesz samodzielnie wybrać jeśli chodzi o urodzinowy kubek termiczny Contigo? Jego podstawowy kolor. Opcje są tu dwie – albo głęboka, matowa czerń, albo bardziej stonowany, matowy grafit. Są to uniwersalne odcienie dobre zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

W jakim czasie wysyłacie urodzinowe kubki termiczne?

Jak wspomnieliśmy, termin realizacji zamówienia tego typu nie jest długi. Jeśli podana data urodzin zawiera się w przedziale 1 stycznia 1970-31 grudnia 2015, wysyłka następuje w dwa dni robocze od momentu złożenia zamówienia. Gdy daty w tym zakresie się nie mieszczą, potrzebujemy do pięciu dni roboczych na przygotowanie pliku z nadrukiem i na samo wykonanie dedykowanego nadruku<

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 7 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-11
:D
2023-12-04
Fast delivery, precision packed.


pixel