Darmowa dostawa od 119,00 zł

Bidony na wodę Contigo- dla dzieci

( ilość produktów: 11 )

Profesjonalny bidon rowerowy i do innych sportów

Wybierając bidony na wodę musimy zadbać o to, by dane modele odpowiadały na kilka podstawowych potrzeb. Najważniejszymi z nich są wygoda użytkowania podczas uprawiania sportu, pełne bezpieczeństwo dla naszego zdrowia oraz duża wytrzymałość produktu na uszkodzenia mechaniczne. Jakie produkty spełniają te kryteria? Jakie dokładnie cechy muszą mieć by można je określić jako wygodne, bezpieczne i trwałe?

Bidon sportowy Contigo Devon – produkt jakości premium

Zacznijmy od tego, że wspomniany w tytule tego akapitu pojemnik jest bardzo lekki. Obie jego wersje (650 ml i 750 ml) ważą tylko nieco ponad 100 gram. Jego plusem jest też ergonomiczny kształt – wygodne przewężenie w górnej części butelki sprawia, że łatwo ją chwycić nawet mając na sobie mokre rękawiczki sportowe.

W odpowiedzi na pytanie: jaki bidon na rower, pomoże z pewnością też fakt, że model Devon wyposażono w system Autospout umieszczony w jego pokrywce. Jego częścią jest przycisk otwierający ustnik do picia. Dzięki niemu by napić się wody nie musisz gryźć ustnika, wystarczy że lekko ściśniesz butelkę.

Sportowy bidon Contigo wykonany jest z nietłukącego się tworzywa sztucznego wolnego od BPA. Cały produkt – zarówno nakrętkę, jak i butelkę – można myć w zmywarce. System Autospout wbudowany w nakrętkę to natomiast 100% szczelności przed przeciekaniem produktu i ryzykiem rozlania się płynu w momencie, w którym ustnik jest otwarty.

Ale czy powyższy model przyda się tylko rowerzystom? Absolutnie nie. Contigo Devon możesz śmiało wykorzystywać jako bidon na siłownię czy bidon do biegania. Równie chętnie zamieszka on na korcie tenisowym czy tym do squasha czy na sali w której uprawiane są sporty walki

A gdy szukasz produktu dla najmłodszych użytkowników, polecamy na przykład bidony dla dzieci Gizmo Flip marki Contigo. Ich zaawansowana konstrukcja minimalizuje ryzyko zachłyśnięcia się przez dziecko podczas picia. Odpowiada za to specjalny ustnik ze słomką, dzięki któremu można swobodnie pić bez przechylania głowy do tyłu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 7 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-11
:D
2023-12-04
Fast delivery, precision packed.


pixel