DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP DLA WSZYSTKICH ZAMÓWIEŃ

Dla Mamy

( ilość produktów: 12 )

Niezastąpiony kubek termiczny dla mamy – od Contigo

Odwieczny problem każdej zapracowanej mamy? Zimna kawa. Bo przecież zanim się jej napije to trzeba ubrać dzieci do szkoły, pozmywać naczynia, zapłacić rachunki, wstawić pranie… Ani się obejrzymy a ulubiony napój jest chłodny jeszcze zanim złapiemy pierwszy jego łyk. Na szczęście istnieją kubki termiczne dla mamy, które są łatwym rozwiązaniem tego problemu. Gdy w nim przygotujemy napar, będzie on nadal ciepły nawet po kilku godzinach. A odpowiedni system zamykania zagwarantuje to, że jeśli nawet będziemy w pośpiechu biec z kawą, nie będzie ryzyka jej wylania się.

Kubek termiczny na dzień mamy – idealny prezent

Co sprawia, że właśnie modele marki Contigo będą najlepsze dla każdej matki? Po pierwsze i najważniejsze: komfort korzystania z nich. Odpowiada za niego między innymi specjalnie wyprofilowany kształt korpusu produktu oraz wygodny system zamykania ustnika chroniący przed przypadkowym jego otwarciem.

Warto podkreślić, że kubek termiczny dla młodej mamy musi utrzymywać ciepło napoju przez przynajmniej kilka godzin. W zależności od wybranego modelu produktu marki Contigo, taki efekt będzie osiągany przez 3 godziny (wybrane modele Contigo Pinnacle i Contigo Luxe), 5 godzin (wybrane modele Contigo West Loop, Pinnacle, Luxe i Transit), a nawet 9 godzin (model Contigo Byron 720 ml).

Jakie jeszcze zalety powinny mieć kubki termiczne dla matki? Być odporne na uderzenia i upadki. Być pozbawione szkodliwego BPA. Oraz być dopasowane do uchwytów samochodowych dedykowanych tym produktom.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 7 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-11
:D
2023-12-04
Fast delivery, precision packed.


pixel