Kolekcja Kwiaty

( ilość produktów: 5 )

Urocze kubki termiczne w kwiaty

W bukietach kwiatów jest coś ponadczasowo przyjemnego, uniwersalnie relaksującego. Dodają one bowiem ogrodom i wnętrzom pozytywnej energii, świeżości oraz radości. Ta piękna ozdoba swoimi kształtami i barwami pozytywnie oddziałuje na nasz wzrok, a mocne zapachy upajają zmysł węchu. Wcale się więc nie dziwimy, że każdy nowy kubek termiczny w kwiatki od razu zyskuje ogromną popularność, bez względu na rodzaj nadrukowanych roślin czy kolor bazowy korpusu.

Kubek termiczny w kwiaty Contigo – dostępne wersje

Jako pierwszy w omawianych roślinnych nadrukach wprowadziliśmy termiczny kubek w róże. Dostępny jest on w dwóch kolorach obudowy – soczysto czerwonym i bardziej stonowanej kawie z mlekiem. Na każdym z nich znajdziemy różane pąki w odcieniach beżu, czerwieni i delikatnego różu uzupełnione o łodygi i liście utrzymane w zdecydowanej zieleni.

Kolejny rodzaj nadruku, jaki ma termiczny kubek w kwiaty Contigo, nosi nazwę Polska Łąka. Umieściliśmy na nim bukiet wypełniony najbardziej popularnych roślin ozdobnych spotykanych nawet na polach czy przy drogach. Są to między innymi znane odmiany jak maki, rumianki, chabry i wrzosy. Tłem dla nich jest ciemnoróżowy, błyszczący korpus kubka.

Pamiętaj więc: jeśli potrzebujesz termiczny kubek do kawy w kwiaty który utrzyma ciepło napoju przez kilka godzin, ta oferta Contigo jest właśnie dla Ciebie. Nie dość bowiem, że produkty mają tu duże plusy jeśli chodzi o funkcjonalność, to jeszcze są one po prostu śliczne.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 8 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-07
Great quality and all as shown in the e-shop
2023-12-11
:D


pixel