Kolekcja Góry

( ilość produktów: 6 )

Contigo kubek termiczny w góry

Twoją wielką pasją jest wspinanie się po skałach. Lubisz piesze wycieczki po bezdrożach. A może po prostu kochasz naturalne, górskie krajobrazy. Jeśli choć jeden z tych opisów pasuje do Ciebie, na pewno spodoba Ci się nasz wyjątkowy kubek termiczny górski. Przygotowaliśmy go specjalnie dla tych podróżników, którzy doceniają przebywanie na łonie natury. Będzie on idealny na wszystkie wycieczki zarówno dzięki górskiemu nadrukowi, jak i poprzez technologie zapewniające modelowi odporność na uderzenia i długie utrzymywanie temperatury kawy czy herbaty.

Kubki termiczne z górami – propozycje Contigo

Krajobraz górski dniem oraz góry nocą – to dwa pierwsze wzory, które wprowadziliśmy na rynek w ramach omawianej serii. Oba utrzymane są w odcieniach błękitu i granatu. Różni je przede wszystkim kolor nieba widocznego na nadrukach. Piękne, ośnieżone, zimowe szczyty w mocno nasyconych obecne są na całych bokach kubków. Jest to tak zwany full nadruk pokrywający sto procent bocznych ścianek produktu.

Kolejna górska wersja przeznaczona jest dla tych, który kochają bardziej minimalistyczny design. Jest nią czarny kubek termiczny Jedźmy W Góry. Co ważne, jest to kubek z grawerem, nie zaś produkt nadrukiem. Wzór jest tu więc wyżłobiony, nie zaś naniesiony na powierzchnię. Grawer zajmuje około ¼ wysokości kubka i umieszczony jest wyłącznie na jego froncie. Bod nim znajdziemy wyłącznie logo Contigo – na nim kończą się elementy dekorujące korpus.

Gdy szukasz prezentu dla góromaniaka: każdy ten kubek termiczny dla fana gór na pewno mu się spodoba. Kup go już teraz!

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 8 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-07
Great quality and all as shown in the e-shop
2023-12-11
:D


pixel