Darmowa dostawa od 119,00 zł

Contigo Streeterville

( ilość produktów: 5 )

Kubki termiczne z uchem Contigo Streeterville

Błyszczące wykończenia w intensywnych kolorach. Doskonała izolacja termiczna. Pokrywka, która chroni przez rozchlapaniem się napoju. Czy to wszystkie zalety, w jakie wyposażyliśmy Contigo Streeterville kubki termiczne? Oczywiście, że nie! Skupiliśmy się bowiem także na tym, by każdy produkt wchodzący w skład wspomnianej serii był wyposażony w wygodne ucho, dzięki któremu swoją kawę czy inny napój przeniesiesz jeszcze wygodniej. Co ważne, rączka ta nie nagrzewa się, a jej kształt jest dobrze dopasowany do kształtu dłoni użytkownika.

Seria Streeterville Contigo – nowa jakość kubków termicznych

Wspomniane modele są dość niskie, dlatego możesz je bez problemu ustawić pod większością ekspresów do kawy. Łatwo więc nalejesz do nich wybrany napój i będziesz mógł od razu ruszać w drogę. Co więcej, masz pewność że gorący płyn będzie ciepły nawet do pięciu godzin od momentu nalania. Z kolei napój zimny swoją temperaturę zachowa przez czas trzykrotnie dłuższy.

Kubki Contigo Streeterville nie są w pełni szczelne. Jest to zabieg jak najbardziej celowy. Gdy bowiem nalejesz do kubka wrzątku, będziesz mógł zacząć pić napój dużo wcześniej niż w przypadku w pełni szczelnego modelu. Trzeba jednak podkreślić, że ich nakrętki skutecznie chronią płyn przed rozchlapaniem gdy biegniesz do tramwaju czy idziesz na spotkanie biznesowe. A kiedy siedzisz przy biurku, docenisz stabilną podstawę zabezpieczoną za pomocą powłoki antypoślizgowej. Ta cecha w połączeniu z zaokrąglonymi bokami gwarantują, że kubek Streeterville termiczny będzie o wiele trudniejszy do niekontrolowanego przewrócenia, a blat biurka będzie chroniony przed zarysowaniem.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 7 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-11
:D
2023-12-04
Fast delivery, precision packed.


pixel