Darmowa dostawa od 499,00 zł

Bidony dla dzieci Contigo, butelki dla dzieci Contigo

( ilość produktów: 18 )

Contigo dla dzieci. Bidony, butelki, termosy

W tej kategorii znajdziecie butelki na wodę dla dzieci, bidony dla niemowląt oraz termosy obiadowe dla dziewczynek i chłopców. Ich piękny wygląd i świetną funkcjonalność pokochali zarówno najmłodsi, jak i ich rodzice. Dlatego też wspomniane produkty chętnie wędrują z całymi rodzinami na piesze spacery, wycieczki rowerowe i wyjazdy samochodem za miasto. Równie ochoczo zamieszkują one także w szkolnych i przedszkolnych plecakach.

Kultowy bidon dla dzieci Gizmo Flip i Gizmo Sip

Czy Waszym dzieciom też zdarza się wylać picie na kanapę, dywan, świeżo założone ubrania lub ulubione książki? My doświadczyliśmy tego wielokrotnie. Dlatego tak lubiana jest u przez nas butelka na wodę dla dziecka Gizmo Flip i Gizmo Sip. Obie te wersje zawierają skuteczną ochronę przed rozlaniem napoju nawet wtedy, gdy pojemnik jest odwrócony do góry nogami. O brak szczelności nie musimy się martwić nawet wtedy, gdy bidon dla dziewczynki Contigo zostanie włożony do plecaka przedszkolaka. Na docenienie zasługują także niewielka waga tego produktu, ustnik o dużym komforcie korzystania z niego, odporność na uderzenia oraz brak BPA w materiale bazowym. A gdy wesoły design powyższych modeli nam nie odpowiada, możemy postawić na bardziej stonowane modele butelek bez nadruków, takie jak Contigo Swish czy Contigo Courtney.

Termos na jedzenie dla dzieci Contigo

Chcesz dać maluchowi do szkoły lub na wycieczkę ulubioną zupę lub drugie danie? Owszem, możesz je spakować w szczelny lunchbox. Jednak wtedy jedzenie nie utrzyma swojej wysokiej temperatury. By ochronić ciepło smakołyków zainwestuj w termos obiadowy dla dzieci Contigo. Jego pojemność to 300ml, co wystarczy na jedną porcję jedzenia dla naszej pociechy. Sama konstrukcja ma bardzo wysoką jakość. Uzupełniają ją kolorowe nadruki na zewnętrznych ściankach, które tylko zachęcą dziecko do korzystania z tego termicznego pojemnika.

Uzupełnieniem naszej oferty jest kubek dla dziecka z pojemnikiem na ciasteczka Contigo Snack Tumbler.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 7 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-11
:D
2023-12-04
Fast delivery, precision packed.


pixel