Darmowa dostawa od 99,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Z Grawerem

( ilość produktów: 5 )

Kubek termiczny z grawerem – historia grawerowania

Sztuka grawerowania znana jest od wieków. W ten sposób dawni rzemieślnicy ręcznie zdobili różnorodne wyroby artystyczne i reprezentacyjne. Ich praca wykorzystywana była także do tworzenia czcionek drukarskich, matryc banknotów, pieczęci, odznak czy medali. Obecnie ta dawna forma pracy przeszła już do lamusa. Jednak samo grawerowanie to nadal bardzo często wykorzystywana technika. Z tą różnicą, że obecnie w większości odbywa się ono przy udziale specjalnych maszyn, które większość pracy wykonują za człowieka.

Jak powstaje kubek termiczny Contigo z grawerem laserowym?

Grawerowanie to technika, w której z powierzchni materiału (na przykład metalu) usuwa się bardzo cienką jego warstwę o określonym kształcie. W ten sposób na powierzchni pojawia się wzór w postaci cyfr, liter czy obrazków. Zazwyczaj nie robi się tego ręcznie. Zamiast tego do maszyny wgrywany jest specjalny plik informujący ją o tym, jaki motyw ma nanieść na chociażby kubek termiczny grawerowany. Cały proces odbywa się tu szybko, jest bardzo precyzyjny i daje możliwość stworzenia niemal dowolnego grawerunku.

Pamiętajmy jednak, że kubki termiczne grawer mogą mieć piękny, ale kluczowa jest ich izolacja termiczna. Bez niej nawet najładniejszy produkt tego typu nie spełni swojej funkcji. Dlatego każdy termiczny kubek grawerowany Contigo ma dwie grube ścianki, pomiędzy którymi znajduje się próżnia. Taka konstrukcja zapewnia utrzymywanie ciepła napoju przez kilka długich godzin Twojej pracy czy nauki.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 5 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-19
Een van de weinigen die nog mijn gewilde thermosflessen te koop heeft. Keurig op tijd geleverd. Prima bedrijf.
2023-07-25
Fast Shiping, tracking number, good comunication


pixel