Butelki na wodę Contigo Jackson 2.0

( ilość produktów: 3 )

Contigo Jackson 2.0 – butelka na wodę wielokrotnego użytku

Wyjście z książką do parku. Trening biegowy na bieżni lekkoatletycznej. Czy po prostu codzienność w pracy, domu czy na uczelni. W każdej z tych sytuacji dobre nawodnienie organizmu jest niezwykle ważne. Oczywiście możesz za każdym razem kupować nową butelkę z napojem. Jeśli jednak zależy Ci na byciu ekologicznym, wielorazowe butelki na wodę Contigo Jackson 2.0 są o wiele lepszym wyborem. Nie przejmują one smaku i zapachu wlanego do nich napoju. Raz więc możesz w ich wnętrzu umieścić mrożoną herbatę, raz wodę, a innym razem cytrynową lemoniadę czy napój z elektrolitami.

Najważniejsze cechy Jackson 2.0 Contigo

Smukła, wygodne w chwytaniu i możliwa do obsługi jedną ręką – taka jest butelka Contigo Jackson2.0. Posiana ona efektywny system otwierania AUTOPOP z blokadą chroniącą przed niekontrolowanym wciśnięciem przycisku i rozlaniem napoju. Dzięki niemu pojemnik jest w 100% szczelny. Szeroki ustnik sprawia, że z butelki równie wygodnie będziesz mógł pić wodę, co gęste smoothie. System ochrony ustnika Safe Drinking gwarantuje mu pełną higieniczność. Dodatkowy uchwyt do przenoszenia to z kolei wygoda zabierania produktu na każdą wycieczkę.

O tym, że butelka na wodę Contigo Jackson 2.0 jest funkcjonalna, świadczy możliwość łatwego umycia jej w zmywarce. Do urządzenia możesz bez obaw wkładać zarówno korpus pojemnika, jak i jego zakrętkę. B>utelka Contigo Jackson 2.0 jest wykonana z tritanu. Jako, że nie ma ona właściwości termicznych, płyn do niej wlany będzie miał bezpieczna temperaturę równą temperaturze otoczenia. Korpus tego produktu jest przezroczysty i wlejemy do niego do 720 ml wody.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 8 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-07
Great quality and all as shown in the e-shop
2023-12-11
:D


pixel