Butelki termiczne Contigo Ashland Chill

( ilość produktów: 3 )

Butelka Contigo Ashland Chill – zimna woda przez 24 h

Lato, środek dnia, pełne słońce, na termometrze ponad 30°C… Jedyne, o czym wtedy marzymy, to szybko i skutecznie się ochłodzić. Będąc w domu możemy wyjąć zimny napój z lodówki czy dorzucić do soku kostki lodu wyciągnięte z zamrażarki. Ale co w sytuacji, w której jesteśmy poza domem (jedziemy samochodem czy wybraliśmy się na pieszą wycieczkę).

Na ratunek przychodzą wtedy butelki na wodę Ashland Chill Contigo. Ich konstrukcja oparta jest o dwie ścianki ze stali nierdzewnej, pomiędzy którymi zapewniono wysokiej jakości izolację termiczną. Taka budowa sprawia, że nasz ulubiony, zimny płyn zachowa swoją niską temperaturę nawet przez całą długą dobę.

Ważne atuty Contigo Ashland Chill butelek na wodę

Szczelność butelki w każdej pozycji, nawet wtedy gdy odwrócisz ją do góry nogami. To ważna cecha, którą na liście plusów wymieniają klienci kupujący powyższe produkty. Butelki termiczne na wodę Contigo Ashland Chill możesz spokojnie zabierać więc na bieg, na wycieczkę rowerem czy chować do plecaka turystycznego. Nawet w tak wymagających sytuacjach nie będą one przeciekały, a sam proces otwierania ustnika i picia będzie bardzo wygodny. Za to wszystko odpowiada technologia AutoSpout.

W zestawie z produktem znajduje się demontowalna słomka do picia oraz wygodny karabińczyk ułatwiający transport butelki termiczne Contigo Ashland Chill. Nader istotna informacja to także ta, że cały przedmiot można myć w zmywarce – wystarczy wcześniej rozłożyć go na części.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 7 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-11
:D
2023-12-04
Fast delivery, precision packed.


pixel