Butelki na wodę Contigo Ashland

( ilość produktów: 10 )

Wielorazowa butelka na wodę Contigo Ashland

Proekologiczne rozwiązania to już nie możliwość, a po prostu codzienna konieczność niezbędna do ochrony naszej planety. Na szczęście takie działanie nie jest trudne. Wystarczy chociażby to, że zamiast kupowania butelek z wodą Twoim wyborem stanie się butelka na wodę wielokrotnego użytku Contigo Ashland 720 ml lub 1 200 ml. Ten wytrzymały pojemnik stworzono z tritanu, dlatego jest on odporny na zgniatanie, uderzenia i upadki z niedużych wysokości.

Butelka Contigo Ashland z podziałką

Chcesz mieć pełną kontrolę nad tym, ile wody wypiłeś w danym dniu? Bidon Contigo Ashland na swojej zewnętrznej części ma nadrukowaną podziałkę, która w mililitrach i uncjach pokazuje to, ile płynu ubyło już z pojemnika. Co ciekawe, by napić się z tego modelu nie musisz go przechylać – w zestawie znajduje się bowiem długa rurka sięgająca aż do dna butelki, która w górnej części uzupełniona jest o wygodny, miękki ustnik. Sam ustnik jest chowany, co zapewnia mu higieniczność. Otwarcie i zamknięcie ustnika odbywa się za pomocą przycisku z technologią AutoSpout.

Powyższe funkcjonalności jeszcze Cię nie przekonały? Powiemy Ci więc o kilku dodatkowych plusach. Contigo Ashland opinie zyskuje bardzo dobre między innymi dzięki otwieranemu uchwytowi, który możesz łatwo przyczepić do torby lub plecaka. Cała konstrukcja butelki jest szczelna – możesz więc mieć pewność, że nawet jeśli produkt się przewróci, nic się z niego nie wyleje. Bardzo ważnym faktem docenianym przez użytkowników jest także to, że tritan użyty do produkcji nie wchłania zapachu płynów. Możesz więc raz wlać do butelki sok, a innym razem wodę i nie będzie to problemem.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 7 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-11
:D
2023-12-04
Fast delivery, precision packed.


pixel