DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP DLA WSZYSTKICH ZAMÓWIEŃ

Butelki termiczne Contigo Free Flow SS

( ilość produktów: 1 )

Butelka termiczna Contigo Free Flow SS – dla wymagających fanów outdooru

Podczas wymagających podróży zależy Ci na tym, by wszystkie wędrujące z Tobą produkty miały bezkompromisową jakość? W Contigo mamy identyczne podejście. Dlatego też stworzyliśmy fenomenalną butelkę Free Flow Contigo 700 ml, do której produkcji użyliśmy wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dodaliśmy do tego podwójną izolację próżniową Thermalock, dzięki której ciepła kawa będzie w Twoim zasięgu przez 10 godzin, bez względu na to gdzie akurat przebywasz. Z kolei zimna, ochładzająca woda będzie mogła cieszyć Twój organizm przez 29 godzin.

Contigo Free Flow Autoseal – dla szczelności i wygody picia

Powyższy produkt jest świetny nie tylko pod kątem właściwości termicznych. Wyraźnie musimy bowiem zaznaczyć, że umieściliśmy w nim naszą najlepszą, sprawdzoną przez lata technologię Autoseal. Z nią wiążą się aż trzy duże plusy. Po pierwsze: Contigo Free Flow butelki termiczne są w 100% szczelne, nie przeciekają nawet jeśli odwrócisz je o 180 stopni.

Po drugie: picie z nich jest po prostu wygodne: naciskasz dedykowany przycisk – pijesz, zwalniasz go – automatycznie zamykasz ustnik. Po trzecie: system Autoseal obsłużysz jedną ręką, nawet tą mokrą czy w rękawiczce. A dodatkowo cała nakrętka z powyższą technologią może być spokojnie myta w zmywarce.

Chcesz więcej plusów? Nie ma sprawy. Każda butelka termiczna Contigo Free Flow SS ma dodatkową pokrywkę ustnika, która zapewnia mu higieniczną czystość. Również z nakrętką zintegrowaliśmy poręczny uchwyt do przenoszenia, który możesz nawet spokojnie przytroczyć do plecaka.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 7 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-11
:D
2023-12-04
Fast delivery, precision packed.


pixel