Butelki Contigo Jackson Chill na wodę

( ilość produktów: 4 )

Butelki na wodę utrzymujące chłód – Contigo Jackson Chill

Chcesz, by Twoja butelka na wodę była w stanie zatrzymać chłód płynu przez wiele godzin? Butelka Contigo Jackson Chill 590 ml będzie dla Ciebie idealna! Jej stalowa konstrukcja izolowana próżniowo to pewność, że Twoja ulubiona lemoniada, napój izotoniczny, smoothie czy po prostu woda niegazowana będą Cię ochładzały nawet przez dobę. Letnie treningi, wyjścia z góry czy spacery po mieście nigdy więcej nie będą już dla Ciebie straszne!

Jackson Chill Contigo – butelki do używania wiele razy

Wlewasz mocno schłodzony napój i dobę później nadal cieszysz się jego orzeźwiającymi właściwościami? Nie ma z tym najmniejszego problemu. Butelki wielorazowe Jackson Chill wykonano bowiem z wysokiej jakości stali nierdzewnej izolowanej próżniowo.

Boisz się, że pojemnik przecieknie gdy niedbale wrzucisz go do torebki czy na siedzenie samochodu? O to również możesz być spokojny. Jackson Chill butelki na wodę posiadają nowoczesne zamknięcie AutoPop z dodatkowym systemem blokady. 100% szczelności. 100% ochrony przed rozlaniem. 100% wygodnej obsługi jedną ręką.

Szeroki ustnik umieszczony w powyższych produktach został pomyślany tak, byś mógł pić przez niego nie tylko płyny takie jak woda czy izotonik, ale też gęstsze koktajle i smoothie. Co równie ważne, dla zachowania czystości, pełnej higieny, wbudowany ustnik posiada ochronę Safe Drinking. Dopełnieniem funkcjonalności, jaką ma każda butelka Jackson Chill, jest uchwyt służący do jeszcze łatwiejszego przenoszenia przedmiotu podczas każdego wyjścia.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 8 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-07
Great quality and all as shown in the e-shop
2023-12-11
:D


pixel