Blog

Kubek termiczny Contigo – opinie kupujących
Kubków termicznych na polskim rynku są setki, jeśli nie tysiące. Większość z nich na zdjęciach i w opisach produktu prezentuje się równie dobrze. Można więc spędzić wiele godzin na ich przeglądaniu i nadal nie wiedzieć, który z nich jest tak naprawdę najlepszy dla nas. Dlatego postanowiliśmy odpowiedzieć na pytanie jaki kubek terminalny kupić, korzystając z opinii naszych Klientów. Zobaczcie sami, co o produktach Contigo napisali sami użytkownicy!
Czytaj więcej
Jaki bidon do szkoły – 3 piękne produkty Contigo

Ile wody dziennie powinny pić dzieci? Instytut Żywności i Żywienia będący częścią Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego podaje, że przedszkolaki (4-6 lat) muszą spożywać do 1 700 ml płynu, a dzieci wczesnoszkolne (7-9 lat) – nawet do 1 900 ml płynu. Dlatego też gdy zostawiamy naszą pociechę w szkole czy przedszkolu, koniecznie dajmy jej bidon ze słomką dla dziecka.

Czytaj więcej
Dobry kubek termiczny na kawę – Contigo radzi
Jedziesz rano do pracy autem? Pędzisz rano na uczelnię autobusem? Zostajesz cały dzień z dziećmi w domu? Bez względu na to, w której z powyższych sytuacji jesteś, przyda Ci się kawa w kubku, który utrzyma jej temperaturę przez kilka długich godzin. Tylko który kubek termiczny na kawę wybrać? Na sklepowych półkach są ich setki w różnych kolorach, rozmiarach i wykonanych z różnych materiałów. Podpowiadamy, który z nich okaże się najlepszy dla Ciebie.
Czytaj więcej
Jakie butelki do picia wody w pracy i na treningu?
Woda stanowi aż do 80% masy naszego ciała. To ona jest głównym składnikiem wszystkich tkanek i płynów ustrojowych dostarczających do organów tlen oraz najważniejsze składniki odżywcze. Do tego dzięki wodzie temperatura naszego ciała jest odpowiednio regulowana a niechciane produkty przemiany materii i trawienia są odpowiednio szybko usuwane. Nie dziwi więc fakt, że wszyscy lekarze i dietetycy zalecają nam codzienne spożywanie dużej ilości płynów (nawet do 2,5 l na dzień).
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 8 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-07
Great quality and all as shown in the e-shop
2023-12-11
:D


pixel