Darmowa dostawa od 199,99 zł

Contigo West Loop 470 ml - czarny klasyk

2022-12-16
Contigo West Loop 470 ml - czarny klasyk

Są takie kolory, które zawsze prezentują się doskonale, bez względu na to z jakimi dodatkami się je połączy. Na szczycie tej listy jest bez wątpienia czerń - barwa elegancka, ponadczasowa i maksymalnie uniwersalna. Dlatego też nie dziwi nas fakt, że czarny termokubek Contigo West Loop 2.0 470ml jest jednym z najbardziej popularnych w serii West Loop. Sprawdź, które jego zalety są najważniejsze dla osób używających go na co dzień.

Kubek termiczny czarny mat - Contigo West Loop 470

Czarne, matowe wykończenie jest po prostu piękne. Co więcej, kubek je posiadający pasuje zarówno do męskiego garnituru czy wizytowej, damskiej sukienki, jak i do plecaka turystycznego oraz stroju na siłownię. Można więc śmiało powiedzieć, że czarny kubek termiczny będzie dobry w każdej sytuacji. Równie ważne jest także to, że kubek termiczny Contigo West Loop 470 ml kolor nabywa podczas procesu malowania proszkowego. Jest to działanie, dzięki któremu farba przez bardzo długi czas zachowuje swoją trwałość, co przekłada się na długotrwały elegancki wygląd kubka.

470 ml kubek termiczny Contigo West Loop
Kubek Contigo West Loop 470

Kubek termiczny Contigo West Loop stalowy 470ml

Kolor to jedno. Ale niemniej ważny jest materiał, z którego wykonany jest termokubek. W przypadku produktów Contigo zawsze jest to wysokiej jakości stal nierdzewna. Każdy kubek termiczny czarny posiada dwie stalowe ścianki, pomiędzy którymi umieszczona jest izolacja próżniowa ThermaLock. Takie połączenie sprawia, że produkt jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne i przypadkowe zarysowania, a jednocześnie ciepła kawa wlana do jego wnętrza pozostaje ciepła przez aż 5 godzin.

Duża kawa? Kubki 470 ml West Loop

Standardowy kubek kawy o pojemności 200-250 ml to dla Ciebie zdecydowanie za mało? To nie problem. Kubek Termiczny West Loop 2.0 czarny Contigo ma pojemność aż 470 ml. To dwa razy tyle co standardowy kubek czy szklanka. Gdy więc czeka Cię długa podróż lub wielogodzinne siedzenie w pracy, kubek termiczny 470 ml jest rozwiązaniem idealnym, które znacznie umili Ci czas poświęcony na wykonywanie danej rzeczy.

West Loop 470 kubek termiczny
Contigo West Loop kubek 470 ml

Dodatkowe zalety jakie ma kubek termiczny Contigo czarny

Piękna kolorystyka. Duża trwałość. Świetne właściwości termiczne. Spora pojemność. Do grona tych ogromnych zalet trzeba dołączyć jeszcze kilka plusów. Co nimi jest?
100% szczelności - podwójne zabezpieczenie otwarcia ustnika sprawia, że możesz śmiało wkładać kubek do plecaka czy torebki.
Obsługa jedną ręką - by z kubka West Loop napić się ulubionej kawy czy herbaty potrzebujesz tylko jednej ręki. Tę funkcjonalność docenisz zwłaszcza podczas jazdy autem.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 7 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-11
:D
2023-12-04
Fast delivery, precision packed.


pixel