Ekstremalny bieg Bullet Run z nagrodami od Contigo

2022-09-02
Ekstremalny bieg Bullet Run z nagrodami od Contigo

Uwielbiasz ekstremalne wyzwania? Na myśl o rosnącym poziomie adrenaliny świecą Ci się oczy? Nie boisz się próbowania nowych rzeczy? Jeśli tak, brzmisz jak doskonały kandydat na zawodnika Bullet Run – ekstremalnego biegu przeszkodowego połączonego z zadaniami militarnymi. Najbliższa jego odsłona odbędzie się 18 września we Włocławku. Na najlepszych na mecie czekają niesamowite nagrody, w tym fenomenalne butelki na wodę Contigo dla dorosłych i dzieci.

Kto może wziąć udział w Bullet Run?

Na edycji, która odbędzie się we Włocławku, przygotowano 3 trasy o różnym poziomie trudności. Pierwsza (Kids) dedykowana jest dzieciom. Jej dystans jest niewielki, ale na do pokonania będzie około 10 przeszkód dopasowanych do wieku zawodników. Pozostałe trasy to:

  • Sporty – dla wszystkich chętnych, ok. 6 km, ok. 20 przeszkód
  • Military – dla wszystkich chętnych, ok. 12 km, ok. 20 przeszkód

Zapisy na wydarzenie odbywają się poprzez stronę: bulletrun.com.pl/wydarzenie/zapisy/br-misja-wloclawek.

Jak wyglądają trasy Bullet Run?

Każda trasa zawodów to zróżnicowany teren – spotkasz na niej odcinki płaskie, górzyste czy wodne. Oprócz tego, że musisz przebiec je jak najszybciej, to jeszcze do pokonania masz przeszkody o różnym stopniu trudności. Zaliczyć musisz również zadania specjalne o charakterze militarnym, fizycznym, wytrzymałościowym, zręcznościowym i psychologicznym. Na pokonanie trasy masz ściśle określony czas.

Przykładowe wyzwania, jakie mogą na Ciebie czekać, to: rzut granatem, nawigacja i pomiar odległości w terenie, wypatrywanie celów, zakładanie stazy medycznej (taktycznej opaski uciskowej). Trasy i umieszczone na nich przeszkody oraz wyzwania posiadają zróżnicowaną trudność. By wystartować w zawodach nie musisz więc być zawodnikiem PRO. Wystarczy, że jesteś po prostu wysportowaną osobą.

Nagrody od Contigo - dla najlepszych w Bullet Run

Każdy z zawodników otrzymuje gwarantowany pakiet startowy, w którym znajdzie ciekawe upominki oraz najcięższy „medal” w Polsce, czyli trofeum w postaci pocisku ważącego ok. 4,4 kg. Do tego najlepsi na mecie otrzymają dodatkowe nagrody. Wśród nich znajdą się te, których sponsorem jest marka Contigo.

Od Contigo dla zwycięzców przekazaliśmy funkcjonalne, wielorazowe butelki na wodę oraz najlepsze bidony dla dzieci Gizmo Flip. Oba modele to produkty o fenomenalnym wyglądzie, maksymalnej wygodzie użytkowania i wieloletniej trwałości. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 8 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-07
Great quality and all as shown in the e-shop
2023-12-11
:D


pixel