Darmowa dostawa od 199,99 zł

Jak wybrać najlepszą butelkę na wodę

2021-05-19
Jak wybrać najlepszą butelkę na wodę

JAK WYBRAĆ NAJLEPSZĄ BUTELKĘ NA WODĘ?

Sprawne funkcjonowanie całego organizmu i dobra praca mózgu zależą od odpowiedniego nawodnienia.
W zależności od tego, co akurat robisz, przyda się odpowiednia, dostosowana do sytuacji, butelka na wodę.
Niektóre są idealne do trzymania na biurku w pracy, inne będą bardziej wygodne w podróży, a jeszcze inne podczas uprawiania sportu.
Wybierając butelkę musisz mieć pewność, że pozwoli Ci ona być bardziej wydajnym i cieszyć się treningiem lub innymi Twoimi zajęciami.
No i przy okazji będzie odzwierciedlała Twoją osobowość.

Jeśli pracujesz przy biurku ważne jest bezpieczeństwo Twojego laptopa i innych urządzeń oraz przedmiotów, które mogłyby ulec zniszczeniu, gdyby przypadkiem woda się rozlała.
Sprawdzą się tu więc butelki z technologią Autoseal™ (np. model Couture), która polega na tym, że po pierwsze butelka jest w 100% szczelna, a po drugie woda z niej leci tylko wtedy, gdy naciśniemy przycisk i zamyka się automatycznie, gdy go zwolnimy. Jeśli wybierzesz butelkę wykonaną ze stali nierdzewnej, będzie ona mieć dodatkowo właściwości termiczne – czyli Twój płyn przez długi czas będzie miał odpowiednią temperaturę. 

Technologia AUTOSEAL™ Na trening najlepiej zabrać lekką, nietłukącą się i odporną na zgniatanie butelkę wykonaną z wytrzymałego Tritanu, z której łatwo się pije.
W czasie intensywnego ruchu bardziej się pocisz i tracisz więcej wody. Dlatego ważna jest odpowiednia pojemność, przynajmniej 720 ml, która wystarczy na cały trening czy popołudniową wycieczkę rowerową. Nakrętka powinna mieć praktyczną zatyczkę ustnika, która zapewnia higienę podczas użytkowania (kiedy kończysz picie, chowasz ustnik – nie przyklei się do niego kurz czy piasek). Idealnie, jeśli wszystkie czynności podczas picia wykonujesz wygodnie ręką i do tego nie musisz odchylać głowy do tyłu.
To zapewnia technologia Autospout, którą znajdziesz w butelkach Ashland i Chug.
Technologia AUTOSPOUT™ Nie samą pracą i treningiem człowiek żyje.
Na co dzień, do torebki, będą pasowały mniejsze pojemności w stylowych kolorach i kształtach. Ważne żeby były w 100% szczelne i łatwe do mycia. Takie są butelki Matterhorn wykonane ze stali nierdzewnej. Ich właściwości termiczne pozwolą Ci cieszyć się odpowiednią temperaturą płynu przez długi czas.
Szeroki gwint umożliwia wrzucenie kostek lodu czy owoców. Możesz też transportować w niej ulubione smoothie.

Ergonomiczny uchwyt pozwala na wygodne noszenie butelki w ręce i zabezpiecza nakrętkę przed przypadkowym zabrudzeniem lub zgubieniem.  Jeśli wolisz szkło, spodoba Ci się model Purity w efektownej antypoślizgowej silikonowej osłonie. 


Podsumujmy: jeśli chcesz wybrać najlepszą dla siebie butelkę, zwróć uwagę na to czy jest ona:- w 100% szczelna (nic przypadkowo się nie wyleje)- trwała i funkcjonalna (długo i wygodnie będzie Ci służyła)- wykonana z bezpiecznych dla zdrowia materiałów, które nie przenoszą i nie utrzymują zapachów- łatwa w utrzymaniu higieny (możesz bez problemu umyć jej wszystkie części)- stylowa i na czasie (będziesz zawsze i wszędzie chętnie jej używać, bo jest po prostu ładna

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 7 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-11
:D
2023-12-04
Fast delivery, precision packed.


pixel