Poznaj najlepszy kubek termiczny z uchem

2022-12-14
Poznaj najlepszy kubek termiczny z uchem

Jest wiele cech, które warto wziąć pod uwagę kupując kubki termiczne. Pierwszą z nich jest bez wątpienia termika czyli czas, przez jaki produkt utrzymuje pożądaną temperaturę napoju. Niemniej istotna jest jego pojemność czy materiał, z którego go wykonano.

Jednakże dla wielu osób równie kluczowe jest to, by kupić kubek termiczny z uchwytem, dzięki któremu przenoszenie napoju będzie jeszcze łatwiejsze. Dziś chcemy Wam przedstawić taki właśnie model. Zobaczcie, za co pokochali go użytkownicy.

Kubek termiczny z rączką Contigo Streeterville

W ofercie marki Contigo jest bardzo wiele różnych kubków termicznych. West Loop, Byron, Huron, Luxe, Pinnacle czy Transit to te, które znacie i lubicie od dawna. Jednak niedawno do tego grona dołączył wyjątkowy produkt - kubek termiczny na kawę z uchem Contigo Streeterville. Czy jednak wyróżnia się on tylko obecnością sprytnego uchwytu? Zdecydowanie nie.

Wśród ważnych zalet, jakie mają wspomniane kubki termiczne z uchem, warto podkreślić:

  • Nowoczesny, wyrafinowany design - dopełniony przez piękne, metaliczne kolory naniesione na zewnętrzną część kubka.
  • Dobre właściwości termiczne - czas utrzymywania ciepła wynosi tu do 5 godzin, zaś zimne napoje pozostaną chłodne przez nawet 15 godzin.
  • Pokrywkę ochronna - zabezpieczająca przed rozchlapaniem napoju podczas przenoszenia. Jest ona wygodnie wciskana na kubek i posiada zamknięcie w postaci łatwego w obsłudze suwaka.
  • Ergonomiczny kształt uchwytu - dzięki któremu kubki termiczne na kawę z rączką bardzo wygodnie się przenosi, nawet jeśli musisz szybko przemieścić się pomiędzy kolejnymi ważnymi, biurowymi spotkaniami.
  • Podstawę o dużej stabilności - którą gwarantują antypoślizgowa warstwa zabezpieczająca oraz zaokrąglone dolne brzegi kubka. Dzięki nim ryzyko przypadkowego przewrócenia kubka zostało znacznie zminimalizowane.
Kubek termiczny z rączką szary Contigo Streeterville
Kubek termiczny z uchwytem biały Contigo Streeterville

Mamy dobrą wiadomość także dla tych, którym zależy na łatwym czyszczeniu produktu. Kubek termiczny do kawy z uchwytem można w całości myć w zmywarce. Na górną półkę zmywarki można położyć zarówno korpus, jak i nakrętkę produktu - żadna tych części nie zostanie uszkodzona w procesie mycia mechanicznego.

Duży plus zauważą również osoby, które najbardziej lubią pić kawę przygotowywaną w ekspresie. Dzięki wysokości wynoszącej zaledwie nieco ponad 12 cm Contigo Streeterville nadaje się do używania z większością zarówno domowych ekspresów, jak i tych obecnych w biurach czy na stacjach benzynowych.

Na koniec parę słów powiedzmy o bezpieczeństwie samego materiału, z którego wykonany jest omawiany kubek termiczny stalowy z uchem. Użyta tu stal nierdzewna ma bardzo wysoką jakość, dzięki czemu do napoju nie przenika niechciany, metaliczny posmak. W składzie materiału nie znajdziemy też BPA (bisfenolu A), który mógłby szkodzić naszemu zdrowiu.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 8 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-07
Great quality and all as shown in the e-shop
2023-12-11
:D


pixel