Butelka na wodę

( ilość produktów: 30 )

Możesz zadawać sobie pytanie (my takie czasami dostajemy); po co Ci butelka na wodę w mieście, kiedy na każdym rogu ulicy możesz kupić napoje w plastikowych butelkach? I to jest właśnie część odpowiedzi - używamy w Polsce prawie najwięcej butelek PET w całej Europie.

Bądź eko
Czy wiesz, że bez najmniejszych obaw możesz używać wody z kranu do picia? Okej, jeśli wolisz możesz ją przegotować, ale po to by ją zabrać ze sobą na trening przyda Ci się nasza butelka Contigo.

Nie jest jednorazowa. Wygodnie się z niej pije (na przykład w modelach ze słomką nie trzeba odchylać głowy do tyłu, co jak pewnie wiesz utrudnia prowadzenie każdego pojazdu. Wyobraż sobie, że pijesz wodę jadąc na rowerze...).

Ponadto w każdej butelce odkręca się nakrętkę i mamy dostęp do szerokiego wlewu. Ułatwia to przygotowanie napojów izotonicznych przydatnych na trening oraz dokładne umycie butelki. Contigo pomyślało o najdrobniejszych szczegółach.
Ty możesz tylko dodać kostki lodu (a propos kupisz je w naszym sklepie) i cieszyć się zimnym napojem przez długi czas.

    W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
    Zamknij
    pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel