Darmowa dostawa od 499,00 zł

Termosy turystyczne Contigo

( ilość produktów: 7 )

Jaki termos turystyczny w góry i na inne wyprawy?

Bez względu na to, czy Twoja wyprawa odbywa się pieszo, na rowerze, pociągiem, autobusem czy własnym samochodem. Czy trwa ona pięć czy trzydzieści godzin. Czy na zewnątrz jest letni upał czy zimowy mróz. Dobry termos turystyczny zawsze spełni swoją funkcję w równie efektywny sposób. Zadba on o to, by napój był ciepły odpowiednio długo, a dodatkowo będzie w pełni zabezpieczony przed ryzykiem wylania się kawy czy herbaty. Co jeszcze sprawi że dany produkt uznamy za najlepszy?

Profesjonalne termosy turystyczne Contigo

W naszej ofercie posiadamy dwa modele omawianych artykułów. Pierwszy z nich – ten o pojemności 1 200 ml – utrzyma pożądane ciepło przez czas do 35 godzin, a chłód przez nawet 60 godzin. Jego wielkim plusem jest dodatkowo składana rączka do przenoszenia przytwierdzona do obudowy. Z kolei termos podróżny o pojemności 740ml zapewni ciepło napojów przez 30 godzin, a chłód – przez 45 godzin.

To, co łączy oba powyższe modele, to podwójne ścianki stworzone z mocnej stali nierdzewnej. Od zewnątrz są one malowane proszkowo z wykończeniem matowym, co zapewnia im wysoką ochronę przed ryzykiem powstania zarysowań.

Termos na wyprawy górskie Contigo posiada nakrętkę, która może pełnić rolę kubka. Dzięki umieszczonej na niej dodatkowej, silikonowej osłonie, będziesz ją pewnie trzymał w swojej dłoni i wygodnie pił ulubiony napój. Co ważne, miękkie silikonowe elementy znajdują się również na głównej obudowie produktu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 7 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-11
:D
2023-12-04
Fast delivery, precision packed.


pixel