DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP DLA WSZYSTKICH ZAMÓWIEŃ

Termosy Contigo Grand

( ilość produktów: 1 )

Bardzo duże termosy Contigo Grand – 1 900 ml pojemności

Będąc w odludnym miejscu (w lesie czy w górach) nadal możesz bez problemu cieszyć się dużą ilością dużą ilością gorącej kawy czy zimnego piwa. Musisz tylko sprawić, by w Twoim plecaku znalazł się wielki termos podróżny Contigo Grand. Wlejesz do niego aż 1,9 l ulubionego płynu, który będzie miał właściwą temperaturę przez wiele godzin.

Zaawansowana konstrukcja z podwójną izolacją termiczną Thermalock sprawia, że ciepły napój będzie ciepły przez 22 godziny, a zimny będzie zimny aż przez 43 godziny. Co ciekawe, nasz produkt możesz śmiało stosować także do coli, piwa i innych napojów gazowanych. Jego szczelna zamknięcie chroni bowiem bąbelki przed ryzykiem ucieknięcia.

Wielozadaniowy Contigo Grand termos podróżny

Dlaczego jeszcze nasz wielki produkt nadaje się na wielkie wyprawy? Dużo zawdzięczamy tu nadzwyczajnej konstrukcji pokrywki. Jest ona jednoczęściowa, a więc pozbawiona małych luźnych części które mogłyby się zgubić na wycieczce lub w trakcie zmywania. Jej zewnętrzna część posiada liczne wgłębienia, dzięki czemu możesz ją wygodnie odkręcić nawet mając dłonie schowane w grubych rękawiczkach narciarskich.

Termosy Grand Contigo to także mocowanie pokrywy zintegrowane z korpusem. Elementem trwale łączącym te części jest pętla którą możesz przyczepić do plecaka. Co ważne, omawiana nakrętka po zamknięciu jest w pełni szczelna. Nie musisz się więc bać o zalanie ubrań w plecaku czy sprzętu elektronicznego włożonego wraz z termosem do torby podróżnej.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 7 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-11
:D
2023-12-04
Fast delivery, precision packed.


pixel