Darmowa dostawa od 499,00 zł

Nowości

( ilość produktów: 63 )

Nowe nadruki na kubkach termicznych Contigo

Każdy nasz kubek termiczny będzie Twoim przyjacielem przez wiele lat. Wiele osób lubi mieć jednak kilka jego modeli z różnymi nadrukami. Dzięki temu mogą oni dopasować pojemnik do chociażby swojego dzisiejszego nastroju. Tacy ludzie posiadają kilka egzemplarzy wspomnianego produktu i stale patrzą, jaka nowa wersja wchodzi do oferty Contigo. Dla takich łowców aktualnych trendów przygotowaliśmy kategorię: kubki termiczne z nowymi nadrukami. Każdy egzemplarz, który w niej się znajduje, jest owocem ciężkiej pracy naszego działu kreacji. Sprawdź sam, co tym razem przygotował on dla Ciebie!.

Termiczne kubki z nowymi nadrukami – nowości Contigo

Gotowy na przygodę z najnowszymi trendami? No to ruszamy! To, co stale znajdziesz wśród nich, to nowe kubki termiczne z napisami w języku polskim i angielskim. Niektóre z nich są bardzo poważne, klasyczne, zaś inne to propozycje dla osób z dużym poczuciem humoru.

Wasze ulubione motywy to także te, które związane są z naturą – roślinami czy zwierzętami. Wiemy, jak bardzo je kochacie, dlatego każdy nowy sezon to nowy kubek termiczny w kwiaty, krówki, lamy czy inne zwierzaki. Co z tego zakresu zobaczycie w chwili, w której czytacie te słowa? Nie mamy pojęcia. Głowy naszych projektantów są bowiem stale wypełniane zupełnie nowymi, niespodziewanymi pomysłami. A dodatkowo od Was samych dostajemy ciekawe propozycje, które staramy się regularnie wcielać w życie. Zdecydowanie jest co robić jeśli chodzi o najnowsze nadruki na kubkach Contigo!

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 7 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-11
:D
2023-12-04
Fast delivery, precision packed.


pixel